فوت وفن انتخاب مدل مو عروس

فوت و فن انتخاب مدل مو عروس

فوت وفن انتخاب مدل مو عروس

به ارایشگر خود اعتماد کنید و مدل مویی که دوست دارید را برایش توضیح دهید و اگر به پیشنهاد شما موافقت کرد از او در خواست مو شما را ان مدلی که دوست دارید درست کند برای این که بهتر ارایشگر خود را متقاعد کنید بهتر است عکس مدل مو مورد نظر خود را به ان نشان دهید 

رنگ مویی تیره را انتخاب کنید زیرا که ایرانی ها اکثرا چهره اسیایی دارند بهتر است از رنگ های تیره استفاده کنند در ضمن میان لباس و مو های شما تضاد ایجاد می کند و استفاده از رنگ روشن فرد را بی روحتر می کند و او را مسن تر نشان می دهد
به مدل لباس هم توجه کنید.‌ اگر لباس عروس‌تان بی‌آستین و باز است حتما باید فضای بین سر و شانه‌ها را با مدل مویی که خیلی بالا نیست پر کنید. اگر لباستان طرح شلوغی دارد مدل موی ساده تر انتخاب کنید.
مدل موی باز برای عروس هایی که گردن باریک و استخوانی دارند زیبا تر است و با کمی حالت دادن به موها بهترین مدل مو در تالار عروسی تان خواهید داشت . اگر مدل مو باز را انتخاب می کنید بهتر است وسایل مورد نیاز ود مانند سنجاق تافت و ... را با خو همراه داشته اید
برای کسانی که موهای بلند دارند مدل موهای شینیون شده پیشنهاد می شود و اگر موهای شما به اندازه کافی بلند نیست می توانید از موهای اضافی (اکستنشن) استفاده کنید همچنین از مدل موهای جمع و رو به بالا استفاده کنید چرا که این مدل مو یکی از راحت ترین مدل موها برای شینیون سر عروس است.
اگر قرار است روی موهایتان را بپوشانید از مدل های جمع محکم استفاده کنید. موهایتان را باز نگذارید چون با پوشاندن ، هم پف موهایتان می خوابد، هم وز می شود هم حالت شان را از دست می دهند.
اگر در تابستان عروسی می کنید مدل مویی را انتخاب کنید که شما را کلافه نکنند
اگر تاج یا تور دارید، مدل تاج و تورتان باید با جواهرات و لباستان هم خوانی داشته باشدانتخاب کنید
هر تغییری که می خواهید در مو بدهید مثل کوتاهی، رنگ، مش، دکلره و اکستنشن، باید از قبل به فکر باشید. کوتاهی و رنگ را حداقل دو هفته قبل و اکستنشن و دکلره را باید حداقل یک ماه قبل انجام بدهید.، حتما باید حدود یک‌ماه‌و‌نیم قبل از مراسم عروسی، موهای‌ خود را به صورت دلخواه کوتاه کند. با گذشت این مدت می‌توانید کاملا مطمئن باشید که اثر قیچی روی موهای شما از بین می‌رود و موهای شما به اصطلاح کاملا جا می‌افتد. به هیچ‌وجه قبل از عروسی برای کوتاه‌کردن موهای‌تان پیش یک آرایشگر جدید نروید چون ممکن است کاملا به دردسر بیفتید.همچنین اگر کمتر از یک ماه به جشن عروسی زمان دارید بهتر است دیگر موهایتان را کوتاه نکنید چراکه ممکن است رد قیچی روی موها باقی بماند و که این می‌تواند آرایش موها را تحت تاثیر قرار دهد.
اگر قصد دارید برای روز عروسی به موهای‌تان گل بزنید یا تاج بگذارید یا... حتما همه اینها را قبل از روز موعود روی موهای‌تان امتحان کنید.
مو های خود رااز چند هفته قبل به طور منظم از حالت دهنده ها و ویتامینه های خوب استفاده کنید و موها را آماده کنید.
انواع مدل های مو را انتخاب کنید و ان که بیشتر به شما می ایید را انتخاب کنید
در روز عروسی بلوز دکمه دار یا زیپ‌دار بپوشید.‌ بعد از این‌که کار موهای‌تان تمام شد نمی‌توانید تاپ یا تی‌شرت را از سرتان خارج کنید زیرا مدل موی‌تان خراب می‌شود.
موهایتان را روز قبل از عروسی بشویید، نه صبح روز عروسی، موهای تازه شسته شده خوب مدل نمی گیرند و تارهای کوتاه تر در هوا معلق می شوند.
چند سنجاق و گیره از آرایشگرتان بگیرید و در کیفی که روز عروسی دارید بگذارید.