انتخاب رنگ رژ لب هماهنگ با پوست

انتخاب رنگ رژ لب هماهنگ با پوست

انتخاب رنگ رژ لب هماهنگ با پوست
پوست گندمی
قرمز: قرمز آن زمینه آبی داشته باشد تا پوست روشن تر به نظر برسد.قهوه ای: از این رنگ ها دوری کنید زیرا پوست شما را خسته نشان می دهدصورتی: این رنگ پوست شما را زرد نشام می دهد بهتر است از این در صورتی استفاده کنید که زمینه ابی داشته باشد
پوست برنزه
از قرمزی استفاده کنید که پایه تیره داشته باشداز رنگ هایی مانند خرمایی و یا قرمز قهوهای استفاده نکنید سعی کنید از صورتی روشن داشته باشد استفاده کنید
پوست برنزه با زمینه قرمز:قهوه ای: از همه انواع طیف قهوه ای می توانید استفاده کنید.
صورتی: می توانید از این رنگ استفاده کنید اما بهتر است از رژی صورتی استفاده کنید که پایه بژ داشته باشد.
رنگ پایه بور و متوسط
پوست سفید
پوست های روشن باید از به کار بردن رژ هایی که طیف نارنجی دارند، خودداری کنند زیرا باعث می شود صورت شان شبیه عروسک ها شود. اگر پوست سفیدی دارید، قرمزهایی که زمینه آبی دارند، مناسب شما هستند.
رنگ قهوه ای از این رنگ برای مناسبت های عصر می توانید استفاده کنید اما بهتر است رنگ قهوه ای آن به رنگ قهوه یا شکلات باشد. قهوه ای و نارنجی صورت شما را شبیه عروسک می کند.
رنگ سفید این بهترین رنگ برای استفاده افراد با پوست سفید است. تمام طیف رنگی صورتی از کم رنگ تا پر رنگ برای این افراد مناسب است.
قشنگترین رنگ رژ لب برای تن بور و متوسط قرمز و همچنین رنگهای جیغ و تیره است تا صورت و آرایش شما را جذاب و زیبا کند.
تناسب رنگ رژلب با چشم ها
برای چشمهای قهوه ای بهترین انتخاب رنگ رژلب، قرمز، قهوه ای و صورتی است
چشمهای آبی با رنگهای صورتی و بژ همخوانی دارند و برای چشمهای سبز رنگ رژلب پرتقالی، قرمز یا قهوه ای مناسب است .
رنگ مو و رژ لب
دارندگان موهای بلوند و طلایی می تواندد از رنگهای آلویی و صورتی و قرمز صدفی، بنفش مایل به ارغوانی و قهوه ای-قرمز استفاده کنند.
افرادی که موهایی با تناژ شرابی دارند به استفاده از رنگهای گرم طیف قرمز، صورتی، بنفش، بژ و صورتی-قهوه ای توصیه می شوند.
موهای قرمز با رژلبهای براق به رنگهای برنزه، مسی، قهوه ای یا نارنجی و کلا رنگهای بژ و قهوه ای قرمز پررنگ زیباتر به نظر می رسند.
خانمهای با موهای تیره باید از رنگهای پررنگ رژلب استفاده کنند.مثل قرمز تمشکی، همه طیفهای رنگ قرمز، قرمز شمعدانی، صدفی، گل سرخی، شاتوتی، شرابی، آلویی.
خانمهایی که موهای خاکستری یا سفید دارند رنگهای طیف گرم مناسب آنهاست.
کجا و چه رنگی استفاده کنیم
برای رفتن به مهمانی شب، از رنگهای روشن رژلب استفاده کنید. درمحل کار هستید رنگهای صورتی و بژ برازنده تر است. رنگهای روشن و براق در شب باید استفاده شود در حالیکه در طی روز ، یک رنگ ملایم کافیست

 

 

 

 

.